Soutěže - výsledky 2014

31.5. 2014 Okrsková soutěž Loukov

1.místo kategorie Muži
3.místo kategorie Ženy
1.místo kategorie Starší žáci
1.místo kategorie Mladší žáci


Kategorie - MUŽI

Družstvo:

Koš - Jéňa
Savice - Radek
Stroj - Michal
Béčka - Libor
Rozdělovač - Jarda
L proud - Robajs
P proud - Petr

Celkové pořadí:

1.místo Loukov / celkový čas 37:12s./
/ čas 18:68s./ čas 18:44s./
2.místo Březina / celkový čas 42:85s./
/ čas 21:75s. / čas 21:10s. /
3.místo Chocnějovice / celkový čas 46:92s./
/ čas 23:51s. / čas 23:41s. /
4.místo Loukovec / celkový čas 50:94s./
/ čas 22:22s. / čas 28:72s. /
5.místo Ouč ,,B,, / celkový čas 54:69s./
/ čas 26:52s. / čas 28:17s. /
6.místo Loukov ,,zásah,, / celkový čas 56:47s./
/ čas 28:46s. / čas 28:01s. /
7.místo Ouč ,,A,, / celkový čas 65:03s./
/ čas 35:83s. / čas 29:20s. /
8.místo Sezemice ,,A,, / celkový čas 91:84s./
/ čas 26:77s. / čas 65:07s. /
9.místo Sezemice ,,B,, / celkový čas 96:27s./
/ čas 25:99s. / čas 70:28s. /
10.místo Sovenice / nehodnoceno /
/ čas NP / 40:29s. /

-----------------------------------
Kategorie - ŽENY

Družstvo:

Koš - Renča SDH Loukov
Savice - SDH Březina
Stroj - Jana SDH Karlinky
Béčkař - Iveta SDH Březina
Rozdělovač - Monika SDH Loukov
L proud - Denisa SDH Březina
P proud - Michala SDH Loukov

Celkové pořadí:

1.místo Loukovec / celkový čas 52:94s. /
/ čas 26:64s. / 26:30s. /
2.místo Březina / celkový čas 53:60s. /
/ čas 29:70s. / čas 23:90s. /
3.místo Loukov / celkový čas 65:83s. /
/ čas 38:43s. / čas 27:40s. /
4.místo Chocnějovice / celkový čas 74:21s. /
/ čas 35:57s. / čas 38:64s. /
5.místo Ouč / celkový čas 77:51s. /
/ čas 37:68s. / čas 39:83s. /
6.místo Sezemice B / celkový čas 116:70s. /
/ čas 77:10s. / čas 39:60s. /
7.místo Sezemice A / nesplněno /
/ čas NP / čas 39:52s. /

-----------------------------------
Kategorie - STARŠÍ ŽÁCI

Družstvo:

Koš - Míra
Savice - Kuba
Stroj - Vojta
Béčka - David
Rozdělovač - Andy
L proud - Valča
P proud - Eliška

První pokus:

Loukov / čas 19:59s. / 1bod /
Sezemice / čas 24:80s. / 2body /
Loukovec / čas 25:31s. / 3body /

Druhý pokus:

Loukov / čas 16:58s. / 1bod /
Loukovec / čas 24:69s. / 2body /
Sezemice / čas 29:62s. / 3body /

Celkové pořadí:

1.místo Loukov / 2body
2.místo Loukovec / 5bodů
3.místo Sezemice / 5bodů

------------------------------------
Kategorie - MLADŠÍ ŽÁCI

Družstvo:

Koš - Aleš
Savice - Standa
Stroj - Vojta
Béčka - Vanďa
Rozdělovač - Adam
L proud - Tomáš
P proud - Lukáš

První pokus:

Loukov / čas 17:49s. / 1bod /
Loukovec / čas 22:86s. / 2body /
Březina / čas 42:23s. / 3body

Druhý pokus:

Loukov / čas 18:90s. / 1bod /
Březina / čas 21:84s. / 2body /
Loukovec / čas 34:39s. / 3body /

Celkové pořadí:

1.místo Loukov / 2body
2.místo Březina / 5bodů
3.místo Loukovec / 5bodů



LOGO

Náhodný obrázek
Soutěž Loukov - 23
Soutěž Loukov
zobrazení: 920
známka: 0
Obecní stránky

Loukov

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.